Loading...
Genel

HERKES İÇİN FAYDALI TAKILAR

 

 

MEDİKAL KİMLİK ACİL DURUM TAKILARI

Yeni Çocuk Bileklik Modellerimiz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Acil durumlarda müdahale edilmesi gereken insanlar için, net ve pratik bilgi aktarımı görevini üstlenen ürünlerimiz, hayati değer taşımaktadır.

Kronik rahatsızlığı olanlar, kalıtsal hastalığı, alerjik durumları ya da ameliyat geçirmiş insanlar için tasarlanan takılarımız; sağlık çalışanlarının da iş yüklerini hafifletip, hasta tanısını ve temasını kolaylaştırmaktadır.

Bu sorumluluğu üstlenmenin ve insanların işlerini kolaylaştırıp, tüm süreçlerin sağlıklı ilerlemesini arzulamanın mutluluğuyla çalışıyoruz.

Kadınları, erkekleri, sporcuları, yaşlıları ve gençleri ayrı ayrı düşünen Medikal Kimlik; çocuklar için daha özel modeller ve renkler üzerinde çalışmakta.

Çocuklar için, birbirinden sevimli ve konforlu modeller üzerinde durmakta! Alerjisi olan, kronik rahatsızlığı olan ya da ameliyat geçirmiş çocuklarımıza özel birbirinden güzel modeller bulunmakta. 🙂 Gümüş, çelik, ip alternatifini kaliteli plakalarla çocuklarımız için birleştiriyoruz.

#memeameliyatliyim #bileklik #cocukalerjibileklikleri #medikaltakilar #tıbbikimlik #faydalitaki #diyabetbilekligi #alzheimerbilekligi #acildurum #acildurumaksesuarlari

www.medikalkimlik.com

0542 499 5 112

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir