Loading...
Genel

QR KOD NASIL KULLANILIR?

 

 Hayatımıza bir anda dahil olan QR kodun en temel özelliği bilginin akışını hızlandırmasıdır. Bir gazete ilanında, bir alışveriş merkezinde, bir mağazada ya da yolda yürürken dikkatinizi çeken bir ilan, bilgilendirme yazısı, web sitesi linki veya iletişim bilgisini not etmek veya aklınızda tutmak yerine akıllı telefonunuza yükleyeceğiniz basit bir uygulama ve kamerası sayesinde bu bilgiye hemen ulaşabilir, kayıt altına alabilir ve dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Bu açıdan bakıldığında QR kod dijital dünyadaki bilgi paylaşımını hızlandırmanın en etkin görsel unsurlarından biri olarak kabul edilebilir.

 Medikal Kimlik faydalı takınız zor anınızda ilk yardım için en gerekli şey oluyor. Peki tıbbi kimliğinizin kullanımının kolaylaşması ve daha kapsamlı bilgi aktarımının yapılmasını istemez misiniz? Tam olarak bunun için QR kod devreye giriyor.

QR kodlu medikal kimlik takıları; kronik rahatsızlığı olanlar, alerjisi olanlar, aktif yaşam tarzı olan insanlar, yaşlanan ebeveynler ve küçük çocuklar için mükemmeldir. QR kodu akıllı telefonlarıyla tarayanlar, ilk yanıtlayanlara en hızlı ve en eksiksiz tıbbi profili sağlarlar.

Bu takı türü, ilk yanıt verenlerin 7/24 canlı bir operatörü aramalarını ve acil durum profilinize erişmelerini de sağlar. Bir QR kodlu tıbbi kimlik bilekliği ya da kolyesi takmak, yardım için bekleme sürelerini azaltmaya ve nihayetinde hayatınızı kurtarmaya doğru uzun bir yol kat edebilir.

 

Web sitemizdeki ürünleri inceleyerek, size uygun medikal kimlik takınızı bulabilir, QR kod

sayesinde kolaylıkla tıbbi kimliğinizi okutabilirsiniz! 🙂

 

www.medikalkimlik.com

0542 499 5 112

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir