Loading...
Genel

Medikal Kimlik Faydalı Takı Ürünleri Hakkında :)

Medikal Kimlik bileklikleri hastanın yaşamını koruma ve sürdürülmesini sağlama, durumun kötüleşmesini engelleme ve iyileşmesini kolaylaştırmak adına üretilmektedir.

 Astım, tansiyon, kalp, alzheimer, diyabet, meme kanseri, epilepsi hastaları, hamileler, çocuklar ve daha birçok hastanın yaşam kalitesini artırmak için günlük kullanıma uygun ve tüm sağlık bilgilerinizin yazılabildiği şık tasarımlarımızı siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

 Çok satan ürünlerimiz; Diyabet Bilekliği, Meme Ameliyatlıyım Bilekliği, Acil Durum Bilekliği, Alzheimer Bilekliği, Tıbbi İkaz Bileklikleridir. İstediğiniz bilgiler dahilinde, medikal takılarımız tasarlanır.

 Medikal Kimlik ürünlerini kullanmak için, kronik bir rahatsızlığınız ya da geçirmiş olduğunuz bir ameliyat olması şart değil. Kan grubunuzu, iletişim bilgilerinizi ya da acil durumlarda sizin için kime ulaşılmasını dilerseniz faydalı takı olarak hazırlatabilirsiniz. 😊

 Medikal Kimlik Faydalı Takı ürünlerinden sipariş verebilmek, telefonla veya çevrimiçi olarak mümkündür. Size hizmet etmeyi dört gözle bekliyoruz. 😊

0542 499 5 112

www.medikalkimlik.com  

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir