Loading...
Genel

ANNELER GÜNÜ İÇİN HEDİYENİZ, MEDİKAL KİMLİK FAYDALI TAKI OLSUN

Anneler günü ilk kez 1908 yılında kutlandı. Daha sonra bütün dünyada kutlanmaya başlandı.

Her yılın mayıs ayının ikinci pazarı Anneler Günü olarak kutlanır.

Her yıl mayıs ayının ikinci pazar günü gazetelerde annelerle ilgili yazılar, anılar, şiirler yayınlanır. Radyo ve televizyonda, sosyal medyada anne sevgisini konu eden konuşmalar yapılır. Türk Kadınlar Birliği’nin şubesi olan illerde yılın anneleri seçilir. Okullarda ayrıca Anneler Günü nedeniyle toplantılar düzenlenir.
Bu değerli günün seyri işte böyle devam eder.

Anneler Günü ülkemizde ise 1955 yılından bu yana kutlanıyor. Emekçi ve vefakar anneler, her zaman hediyeye gerek olmadığını, evlatların onlar için zaten hediye olduğunu dile getiriyor.
Elbette öyle. Ama onların bu cömert ve saf sevgileri hediyelerine kavuşmalarına engel değil, teşvik olmalı! 🙂

Her an onun yanında olmayabilirsin, ama güvende olduğunu bilirsin.

Medikal Kimlik Faydalı Takılar tam da bunun için var. Acil durumlarda tampon görevi gören, annenizin yerine sağlık durumunu söyleyecek olan bir tıbbi kimlik.
Hayat kurtaran bileklikler, kronik rahatsızlığı; astımı, alerjisi ya da ciddi bir hastalığı, ameliyatı olan anneniz için gereken hediye…

Medikal kimlik takılarının birçok çeşidi olduğu gibi, spor ve şık alternatifleri de mevcuttur. Anneniz için hem görünüş tamamlayıcı hoş parçalar olarak; hem de acil durumlarda hayat kurtaran bileklikler, bir yandan ona aksesuar olarak eşlik ederken; diğer yandan kalıcı olarak kazınan sağlık durumu ile; tıbbi kimliğini oluşturacaktır.
Bu güzel günü, ona verdiğiniz değeri, faydalı bir takıyla taçlandırarak geçirin! 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir