Loading...
Genel

Sağlıklı Günler İçin, Medikal Kimlik Ürünleri

Sağlıklı Günler İçin,
Medikal Kimlik Ürünleri

Hem kendiniz hem de etrafınızdaki insanlar için farkındalık yaratmak adına oldukça önemli ve gerekli bir detay hayat kurtaran bileklikler. Medikal kimlik takılarının hayattaki yerinin ne denli ciddi bir yerde durduğuna değinelim. Tıbbi uyarı bileklikleri; kendisini, rahatsızlık halinde ifade edemeyecek durumda olan kişiler için tampon görevi görmektedir. Kişinin kolundaki bu bileklik; onun medikal kimliği, acil durum bilekliği olduğundan dolayı, müdahale etmek daha kolay ve seri hale gelecektir.

Medikal kimlik takılarının birçok çeşidi olduğu gibi, spor ve şık alternatifleri de mevcuttur. Kadın müşterilerimiz için hem görünüşü tamamlayıcı hoş parçalar olarak; hem de gerekli acil durumları haber verebilecek şekilde dizayn edilmişlerdir.
Şıklıktan ödün vermeyecek olan; paslanmaz çelik, gümüş ve altın tonlu materyallere sahip hayat kurtaran bileklikler, bir yandan size aksesuar olarak eşlik ederken; diğer yandan kalıcı olarak kazınan sağlık durumunuz ile; tıbbi kimliğinizi oluşturacaktır.

Aynı zamanda çocuklar için de oluşturulmuş koleksiyon da, yetişkin koleksiyonu kadar ilgi çekici ve problem çözücüdür. Çocuklarda sıklıkla rastlanan alerjik durumlar için, ebeveynlerin imdadına çocuk alerji bileklikleri yetişiyor. Yetişkinler için de üretilen alerji bilekliği, gümüş şıklığıyla ve silikon rahatlığıyla farklı seçenekleri beraberinde getiriyor.

Medikal Kimlik takıları; sizinle alakalı olan tüm tıbbi kimliğinizi gerekli bilgiler dahilinde, takınızın üzerine işlemektedir.
İlgili tıbbi bilgiler:
Acil Durum Bilgileri
Akciğer Koşulları
Alerji Bilgileri
Alzheimer Hastalığı
Anemi
Antikoagülan Kullanımı
Böbrek Hastalığı
Diyabet Bilgileri
Kardiyak Koşulları
Meme Ameliyatı
Tıbbi Uyarılar
Tıbbi İkaz Bilgileri

Faydalı takı skalamızın zenginliği için ürünler bölümünü ziyaret edebilirsiniz. Hayat kurtaran bileklik çeşitleriyle beraber, kolye ve aksesuar destekleyici ürünleriyle de sizi ve değer verdiklerinizi sağlıklı günlerden eksik bırakmamayı misyon edinmiş olan Medikal Kimlik; tüm ekibiyle siz değerli müşterilerimize severek hizmet vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir