Loading...
Genel

Anneler Günü Medikal Kimlik Bilezikleri – Mükemmel Hediye

Anneler Günü hediyesi için hem çekici hem de faydalı bir hediye arıyorsanız işte size güzel bir fırsat. Medikal kimlik bileklikleri annenizin güvende kalmasına yardım etmekle birlikte hem de onun hoşuna gideceği bir aksesuar olacaktır. İşte anneleriniz için mükemmel bir hediye. Bu hediye ile sizi çok takdir edeceklerdir.

Bir de Medikal Kimlik takılarının faydalarını inceleyelim: Acil bir durumda, anneniz de dahil olmak üzere, herkes kendi ihtiyaçlarını ifade edemeyebilir veya konuşabiliyor olabilir. Medikal kimlik bileziği, gerekli tıbbi bilgileri ilk müdahaleye kısa ve kolay bir şekilde iletecektir. Tıbbi personel, tedavi vermeden önce medikal kimlik takılarındaki bilgiler ile hastalığınız ve ya sağlık durumunuz hakkında ön bilgi sahibi olacaklardır.

Çekici bir mücevher parçası üzerinde kalıcı olarak kazınmış tıbbi bilgilerin bir tarifi, kendisine dikkat çekmeye gerek duymaz. Aslında, şık bir bileklik bir kıyafeti tamamlayacak ve göze çarpmayan bir şey olacak. Tıbbi kullanıma sokulduğunda hayat kurtarıcı olabilecek ayrı bir aksesuardır.

Medikal kimlik takılarınız ne kadar süslü veya sade olursa olsun, kullanıcı hakkında ilgili tıbbi bilgileri listelemelidir. Bu bilgiler:

İnsüline bağımlı diyabet varlığı

Kardiyak koşullar

Antikoagülan kullanımı

Alzheimer hastalığı

Anemi

Akciğer koşulları

Böbrek hastalığı

Uygun tıbbi öykü

Tıbbi personelin olası komplikasyonları bilgilendirecek diğer bir önemli bilgi parçası da, ilaçlara, yiyeceklere ve böceklere karşı alerjilerin varlığıdır.

Bir hasta kendisi için konuşamadığı zaman, bileklik sağlık personelinin hangi rahatsızlıkların acil durumlarda hangi komplikasyonlara neden olabileceğini bilmesini sağlayacaktır.

Paslanmaz çelik, gümüş veya altın tonlu metaller her durumda günlük kullanım için uygundur. Bir anne, bir sağlık sorunu olduğu için sağlık rozeti takmış gibi hissetmeyecektir, aksine severek beğenerek kullanacaktır. Acil bir durumda tıbbi bilgi sağlamak için göze batmayan mücevher takmak akıllıca bir seçimdir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir